Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Tato vynikající řada nabízí prachové barvy, které jsou vysoce kvalitní, mají luxusní barvy na poprašování/malování. Poskytují skutečný barevný zážitek při použití s jakýmkoli vaším výtvorem. I běžným jedlým barvám můžete dát lesk. Smíchejte tyto barvy s lihem a namalujte či natřete pomocí štětců. Můžete malovat jednoduché i složité detaily, ornamenty, atd.

Hmotnost

Balení obsahuje: 18 g

Složení produktu

E555, E172

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva zlatá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Recenze

Pro začátek dostatek zlatého prachu, který hezky ozdobí dort
Nezkoušel jsem
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g

Prachová barva zlatá, 7g

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

181 Kč
2585.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva stříbrná 10g

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

223 Kč
2230 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Solar Gold

Prachová barva Solar gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

136 Kč
755.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

171 Kč
4885.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks